×
Hakkımızda
Kurumsal
Biz Kimiz?
Düzce Sağlam Depo; zengin iş hacmi ve ekibi ile Alüminyum Akaryakıt Deposu ve Mazot Deposu Sektöründe hizmet vermekte olup, Türkiyedeki Alüminyum Depo ihtiyacının karşılanmasında büyük bir köprü görevi üstlenmektedir.

1994 yılında, Galvaniz Depo ve Dolap imalatıyla başlayarak günümüzde Aluminyum Akaryakıt Deposu sektöründe hizmet eden Düzce Sağlam Depo, sektöründe her zaman gelişimin ve güvenin önderlerinden olmayı başarmıştır. Şirketimiz, hizmet vermeye başladığı günden bu yana edinmiş olduğu referansları ile kuruluşların güvenini kazanarak ‘tercih edilen kurum’ olduğunu ispat etmiştir.
25 Yıllık
Tecrübe
Düzce Saglam Depo; zengin iş hacmi ve ekibi ile Alüminyum Akaryakıt Deposu ve Mazot Deposu Sektöründe hizmet vermektedir.
Profesyonel
Ekip
Düzce’de bulunan fabrikamızda profesyonel ekip ve ekipmanlarla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
Yüksek
Teknoloji Fabrikası
Türkiye’deki Alüminyum Depo ihtiyacının karşılanmasında büyük bir köprü görevi üstlenmektedir.
Piyasada
En İyisi
Türkiye’de en iyi ve en kaliteli alüminyum akaryakıt depolarını imalat ediyoruz. Kaliteyi ve aynı zamanda ekonomik olmayı ilke edindik.
Mazot Deposunda Çözüm OrtağınıZ
Düzce Sağlam Depo, Kuruluş felsefemizdeki temel amaç faaliyette bulunduğumuz alanda en büyük olmak değil; en iyi olmaktır. Sizinle dayanışmayı oluşturmak için harcımızı böyle kardık. Düzce, bulunduğu coğrafi konumla da bu duruma çok uygundu. Sektörümüzde faaliyette bulunan kuruluşların ihtiyaç ve taleplerini vazgeçilmez olarak kabul eden Duzce Saglam Depo, bu ilkesi ile daima yanınızda olacaktır.

Kaliteyi ve aynı zamanda ekonomik olmayı ilke edindik. Dürüst satıcılık idealinden asla taviz vermeden sizlere hizmet vermek öncelikli hedefimizdir. Çünkü biliyoruz ki uzun yolculuklara küçük ve doğru adımlarla çıkılır.
Güven, Hİzmet, KalİtE
994 Yılında başlayan ticari hayatımız azim, istikrar ve müşteri memnuniyeti ile devam ederek bugüne kadar gelmiştir. Şirketimizin birinci ve değişmez kuralı olan insana hizmet, tüm ticari faaliyetlerimizin önünde gelmektedir. İşte bunun içindir ki müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir.Duzce Saglam Depo, Şirketimiz, hizmet verdiği kişi ve kurumlara, dayanağı; her zaman verdiği hizmeti, maddiyatın ötesinde “Güven, para ile satın alınamaz” sözünü ilke edinerek bugün sektöründe hizmet noktasında “kalite” onayı almıştır.

Düzce Sağlam Depo, began commercial life with aluminum fuel tanks has so far continued to perseverance and stability. Our company’s services to people with first and immutable rule comes into all of our business activities. Here it is for that customer satisfaction is our basic principle.
teklif-al-img
İHTİYAÇLARINIZ İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN,
SİZE UYGUN TEKLİFLER SUNALIM.